Son Konu

2 yıla yakın birbirimizi seviyoruz fakat henüz tanışamadık ? Çok garip bir durum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arakdaşlar , hikayemi baştan sona anlatayım, birazcık uzun olabilir fakat yorum yaparsanız sevinirim Eğer uzun gelirse başlıktan yola cıkarak ve aşağı kırmızı ile yazdığım kısımları okuyarak bile mevzuyu anlayabilirsiniz

Az Kalsın 2 sene olacak, Haziran 2010 'da başladı herşey, yaz aylarını hem süre açısından keza de para kazanma açısından, biraz da müşteriler ile çevre edinirim diye defalarca çalışırım Yine 2010 yılı haziran ayında meslek uygun çalışırken bunaltıcı scaktan bunalıp kapı önünde öylece dikiliyordum derken, yolun karşısında kadar bir kız dikkatimi çekti o an onu görünce sol göğsümde bir kalbimin olduğunu hatırladım diyebilirim Çok değişik bir histi, daha önce hiç böyle hissetmemiştim Emrindeki o günden sonra o kızı gördükten daha sonra hiç eskisi gibi olamadım, daima onu düşünür olmuştum her bulduğum boş fırsatta meslek yerinin kapısını girişinde anlamsız boşuna bakarak oturur düşünürdümAradan 1 hafta felan geçmişti ki iş uygun bütün benim kafadan bir abi var dedi oysa : '' bir kız surekli yolun karsısından geçerken sana bakıp duruyor yoksa manita ayarladın da soylemiyormusun , birde bana abi diyorsun '' diyince bayağı bir şaşırdımBende yok manita felan diyorum ama bağlı bir yandan da merak ediyorum kim acaba felan diye , daha sonra bana gosterince o kız olduğunu anladım ve dünyalar benim olmuştu artık Fakat kız hakkında hiçbirşey bilmiyorum Ve ben o yazı oylece geçirdim hakkında hiçbirşey bilmeden Ve ben o yıl YGS yi istediğim universiteyi kazanamadım diye tercih yapmadım ve dersaneye yazıldım

Daha Sonra dersanenin hızlandırma kursu acılınca yol birincil gun bu arada , bulundugum sehirde başlıca cadde kenarına arabalar otolarını park ederler ve ben kaldırımdan yurumeyi sevmem o kadar iyikide yurumemişim Neyse bir anda bu kızı iki tane aracın arasındaki bir anlamsız yerde okul kıyafetleriyle beklerken gördüm Kız beni aniden gorunce ast bende aniden onu gördüm arabalardan nedeniyle ikimizin yuzunde de aynı ifade var bundan eminim fakat ben tekrar bir salaklık yaptım yürüdüm gittim işin kotu yanı ben 2 sene olduğum için hafta içi gidiyordum dersaneye ve haftanın 4 gunu emin goruyordum ve hergun sabahları defalarca benzer sekilde geçiyordum ama hiçbirşey yokmuş gibi davranıyordum Bitmiş ya anladım ne demek istediğinizi salağım , gerizekalıyım , öküzüm her hakareti kabul ediyorum

Aradan 12 hafta geçmiştiki facede oylesine profillerden profile can sıkıntısına geçerken bir anda bir profil gözüme çarptı Ola Ki cogunuz inanmıcaksınız ama o lahza içimden '' bu kızın profilinde sevdiğim kızın profilini bulucakmışım '' gibi bir his geçti ve o kızın profiline girdim ve inanmıcaksınız facede sol taraftaki arkadaşlar kısmında en ustte onun resmi vardı burda hiçbir şekilde yalan atmıyorum o an içimden oyle geçti ve allah sözde beni duydu ve destek etti O andan daha sonra sevdiğim hakkında en azından isim soyisim biliyordumBundan Böyle hergün kızın profiline girer olmuştum

Neyse aradan yeniden bir vakit geçmiştiki bundan böyle 2 kez sınava girme donemi yaklaşmış , ve dersaneye abone olmuşcasına zamanımı dersanede geciriyordum 2010 yılındaki sınavda istedigim yeri tutturamamıs dolayısıyla 2019 nisan yaklasmıstı YGS ye girecektim Artık butun hafta haftasonlarıda dahil sabahtan 800 1600 gitmeye kara vermiştimAst giderken sabahleyin bütün 800 810 aralarında sevdigim servise bendigi için hergun tekrar goruyordum fakat dedigim gibi hiçbirşey yokmuş gibi davranıyordum Neden boyle davrandıgımı inanın ben bile bilmiyorum Neyse akşam birincil defa saat 4'te gelirken eve dürüst yoldan bir tane Travego marka otobuslerden geçi ve hernedense o otobus dikkatimi çekti anlamadıgım bir şekildeDerken tedbirli bakınca mektep servisiymiş ve o otobuse neden izlediğimi dusundum bir an ve sebebini sonradan anladım Yeniden belki inanmıcaksınız fakat o servisten sevdiğim kız indi ve gönder yüzünü döner dönmez tekrar göz göze geldik lakin ben yeniden benzer hiçbirşey yokmuş gibi davrandım Tamam fazla yuklenmeyin bana butun hakaretleri hakediyorum

Benzer koşul üniversiteyi kazanana dek devam etti Universiteyi kazandım ve gittim ama aklım hala ondaydıVe en son cok geçmedi memleketime bayramam geldim fakat yeniden benzer haltları yaptım

Lakin buraya dek yetti dedim ve şimdiki zamana gelelim Universiteli arkadaslar bilir ilk vizeler bitti mi herkes memleketine dagılırBende simdi 10 gun daha memleketteyim ve bu surede kıza açılmak istiyorumGerçi neresi açılmaksa , kızın her hareketin belirlenmiş beni sevdiği ben ben bunu bugun de yaşadım Kızla bir konuşsam , yani ilk konusmayı bir yapabilsem oyle bir rahatlıcam ki Olağan de asosyal felan degilimdir, tersine arakdaşlarım bana yersiz bile derler muhabbetim iyidir lakin ben aynı şeyi sevdiği kızı görür görmez de gösterebilsem diğer birşey istemem

Acilen benim tek korkum kızın bana : ''2 senedir neden açılmadın'' demesinden korkuyorum Gerçekten haklı sonuna kadar lakin işte sorun oluşursa tek bu konuda olurOnun haricen kabul etmeme gibi bir cevap gelmezÇünkü burada yazmadım ama kız bana 2 yıl içinde 30 küsur muhabere verdi ve ben bunlara rağmen kaç kere açılım fırsatını teptim onları buraya yazsam valla yer yetmez

Şimdi sizden şu konuda konuda yardım isiyorum : Ben bu kızla birincil konuşmamı nasıl yapmalıyım ? Yani Merhaba mı demeliyim yahut Bir dakika konuşabilir miyiz diye mi sormalıyım ya da diğer bir şekilde mi ?

Derhal sizden şunu da rica edicem : Arkadaşlarım gibi ''Git saatin kaç olduğunu sor gerisi gelir'' , ya da ''Boyle bir cumle ezberlersen heyecendan unutursun o yuzden doğal ol'' felan demezseniz sevinirim mümkünse hazırlanmış bir metin biçiminde yazarsanız çok ama fazla sevinirim

Üst Alt