Son Konu

Ben Affleck eski eşi Jennifer Garner'ı hedef aldı! 'Birbirimizin boğazına sarılacaktık'

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ben_affleck_eski_esi_jennifer_garneri_hedef_aldi_birbirimizin_bogazina_sarilacaktik_1639637973_5249.jpg

Dünyaca ünlü oyuncu Ben Affleck, eski eşi Jennifer Garner ile 10 yıl süren evliliği hakkında sessizliğini bozdu. Ünlü isim, "Onunla evliliğimde kendimi tuzağa düşürülmüş, kapana kısılmış hissediyordum. Neredeyse birbirimizin boğazına sarılacaktık." dedi.

Hollywood yıldızı Ben Affleck, geçtiğimiz günlerde Howard Stern'in programına konuk oldu. Kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Jennifer Garner hakkında konuşan ünlü aktör "Birlikte olmaya devam etseydik muhtemelen birbirimizin boğazına sarılarak ilişkimizi bitirirdik. Ben hala alkol bağımlısı olurdum" ifadelerini kullandı.

hREmo_1639637643_6574.jpg

"KAPANA KISILMIŞ HİSSEDİYORDUM"

Alkol bağımlısı olmasında eski eşinin de payı olduğunu dile getiren Affleck "Çünkü bu evlilikte kendimi tuzağa düşürülmüş, kapana kısılmış hissediyordum. Sürekli olarak 'Ayrılamam, çünkü çocuklarım var. Ama mutlu değilim, ne yapmalıyım?' diye soruyordum. Yaptığım şey bir şişe alkollü içki tüketmek ve sonunda kanepede uyuyakalmaktı" şeklinde konuştu.

POrVg_1639637659_2996.jpg

Sorunlarına alkolün çözüm olmadığını farkında olduğunu söyleyen Amerikalı aktör, Garner ile olan evliliğini kurtarmak için çok çabaladığını anlattı. Bir dönem Hollywood'un örnek çiftlerinden biri olarak görülen Affleck ve Garner, 2015 yılında evlilik yıldönümlerinden bir gün sonra yollarını ayırmaya karar verdiklerini açıklamıştı.

bgr3o_1639637676_3837.jpg

Bu kararı vermeden önce çok çaba gösterdiğini ifade eden Affleck, "Çabaladık, çabaladık, çabaladık. Çünkü çocuklarımız vardı. Ama ikimiz de bu durumun çocuklarımıza iyi bir evlilik örneği sunmadığını hissediyorduk" dedi.

nrHr5_1639637726_5093.jpg

Üst Alt