Son Konu

Eski eşi hakkında konuşan Ben Affleck'e tepki yağıyor! Jennifer Lopez çok sinirlendi

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ben_affleck_eski_esi_jennifer_garneri_hedef_aldi_birbirimizin_bogazina_sarilacaktik_1639637973_5249.jpg

Dünyaca ünlü oyuncu Ben Affleck, eski eşi Jennifer Garner ile 10 yıl süren evliliği hakkında "Onunla evliliğimde kendimi tuzağa düşürülmüş, kapana kısılmış hissediyordum. Neredeyse birbirimizin boğazına sarılacaktık." biçiminde konuşmuştu. Affleck'in kelamları toplumsal medyada büyük reaksiyon görürken eski nişanlısı Jennifer Lopez de öfkeden mecnuna döndü.

Ünlü oyuncu Ben Affleck, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda alkol bağımlının Jennifer Garden ile makus giden eski evliliğinden kaynaklandığını söylemişti. 49 yaşındaki ünlü aktör, üç çocuğunun annesi Jennifer Garden'la çok mutsuz olduğunu ve bundan ötürü daima alkol aldığını da söz etmişti.

"ACIMASIZLIKTA HUDUT TANIMIYOR"

Ünlü yıldızın eski eşine suçlayıcı kelamlar kullanması toplumsal medyada büyük yansılara neden oldu. Pek çok toplumsal medya kullanıcısı Affleck'e "Yaşadığı bir zayıflığı eski karısına yükleyen bir kaçak", "Narsistik bir canavar",  "Acımasızlıkta hudut tanımıyor" ve "Ben Affleck ve Jennifer Garner 2015’te ayrıldı ve Garner 2018’de onu rehabilitasyona götürürken görüldü. Onu suçlama" üzere sert tenkitlerde bulundu.

JENNİFER LOPEZ DE SONLANDI

Pagesix’de yer alan habere nazaran; ikili yakın bir kaynak, Ben Affleck'in açıklamalarından sonra eski nişanlısı Jennifer Lopez'in de çok sonlandığını belirtti. Buna nazaran kaynak şu tabirleri kullandı:

"Lopez sonlandı. Onunla çıktığı için bu işin içine giriyor. Buna sürüklenmek istemiyor. Ayrıyeten Jennifer Garner ile de tanıştı. Onu ve Ben’in çocuklarını tanımaya çalışıyor."

NE OLMUŞTU?

Hollywood yıldızı Ben Affleck, geçtiğimiz günlerde Howard Stern'in programına konuk oldu. Kendisi üzere oyuncu olan eski eşi Jennifer Garner hakkında konuşan ünlü aktör "Birlikte olmaya devam etseydik muhtemelen birbirimizin boğazına sarılarak ilgimizi bitirirdik. Ben hala alkol bağımlısı olurdum" tabirlerini kullandı.

"KAPANA KISILMIŞ HİSSEDİYORDUM"

Alkol bağımlısı olmasında eski eşinin de hissesi olduğunu lisana getiren Affleck "Çünkü bu evlilikte kendimi tuzağa düşürülmüş, kapana kısılmış hissediyordum. Daima olarak 'Ayrılamam, zira çocuklarım var. Fakat memnun değilim, ne yapmalıyım?' diye soruyordum. Yaptığım şey bir şişe alkollü içki tüketmek ve sonunda kanepede uyuyakalmaktı" halinde konuştu.

Sıkıntılarına alkolün tahlil olmadığını farkında olduğunu söyleyen Amerikalı aktör, Garner ile olan evliliğini kurtarmak için çok çabaladığını anlattı. Bir devir Hollywood'un örnek çiftlerinden biri olarak görülen Affleck ve Garner, 2015 yılında evlilik yıldönümlerinden bir gün sonra yollarını ayırmaya karar verdiklerini açıklamıştı.

Bu kararı vermeden evvel çok gayret gösterdiğini söz eden Affleck, "Çabaladık, çabaladık, çabaladık. Zira çocuklarımız vardı. Fakat ikimiz de bu durumun çocuklarımıza güzel bir evlilik örneği sunmadığını hissediyorduk" dedi.

Üst Alt