Son Konu

Görmüyor takviye edin..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Lise 1 e gidiyorum 15 yaşındayım hemen sınıfımdaki kıza aşığım ya şöyle bir şey mektep başlayalı 3 ay oldu ve 3 aydır vazgeçemedim çok seviyorum hemde fazlaŞimdi o ingilizceyi çok seviyor yabancı dizileri falan bende ingilizcemiz baya iyi okula oranla hatta okulda en iyi ingilizce olarak 2 miz seçildikÇok nazik ve kibar biriyimDiksyonum da mükemmel lakin görmüyor beni görmüyor yani şöyle derhal 3 kız 5 erkeğiz kantinde muhabbet ediyoruz 3 kızdan biri aşık olduğum kız ortamda muhabbet dönüyor falan erkekler p*rno anlatıyorlar ben utanıp gidiyorum kızların yanına asla küfür etmedim hayatımda ve öteki erkeklerin hepsi bunları yapıyor küfür ediyorlar saçma saçma şeyler anlatıyor ve ben bunları yapmıyorum onu hiç bi zaman üzmedim onun için okulda bir sürü şey yaptım ingilizce kulübüne giremedi müdürle konuştum yanıma ingilizce kulübüne aldım vs çok şey yaptım mutlu ettim bi kız arkadaşım onla konuşmuş birincil görüşte aşka inanyormuş,aşka o kadar pozitif inanmıyormuş ve kavgayla başlayan aşkları çok seviyormuş sınıfta bi çocuk var melih diye bunlar habire birbirine laf atıyor ben bengisuya(aşık olduğum kız) gidip sordum hani aranızda ne var habire söz atıyorsunuz diye o'da gıcıklığına yapıyor bende gıcıklığına yapıyorum dedi şimdi bu kavgayla başlayan aşklarıda seviyor korkuyorum olacakları düşününceBeni görmüyor,görmüyor yani bana daima dost gözüyle bakıyor,ona ilk gördüğüm andan beri aşığım ve ne yapmalıyım hiç bir fikrim yok lütfen yardım edin

Üst Alt