Son Konu

Iblis Havada Yok Yerdeymiş | Bütün Saf Aşıkların İbret Alması Gereken Yaşamım

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Konunun Aytınları Altında Yazdım Üşenenler İçin Özeti Burada

kimseyle çıkmadım sevmedimdebu yıl başında sınıfa yeni gelen bi kızla dostluk kurdum en güvendiği insan bendım fakat aşık oldum ona ve söyledim ne arklık kaldı ne birşeyonun hakkında duyduklarımı ona söyledim ve red ettidaha sonra bızım sınıfta emre die bir çocuk var o bundan hoşlanıormuş ona söledım oda tekrar değil ben bilmıorum vs dedi fakat süreklı konuşuorlardı sınıfta falanneyse karneleri aldık pazartesi günü mesajlaşıoduk bana demediğini bırakmadı ilk gün söylemesi gerekenleri o gün söyledibaşkasıyla olur lakin seninle olmazkardeşim gibisin100 yıl geçse olmaz vsdedi bende elveda dedim o gün bugündür konuşmuorumlakin dün o emreyle konuştular sürekliive bugünde böylece ve emre kızın yanında geçti artık her zaman orda oturcak çıktıkları kesinleşsin hele bi o çocugun ağzı yüzü yamulacak kızada ağzıma geleni sölicem

MerhabalarBen Lise 3e gidiyorumBu yıl başına dek ne kimseyle çıktım ne de kızlarla muhabbet kurabildimBu sene sınıfımıza yeni 3 kız geldibunlarla ilk başlarda arkadaşlık yada herhangi birşey yoktu aramızda

Zamanla hiç arkdaşları olmadıgını anladık ve bizim grup onlarla yakınlık kurdukBen de farkımı ortaya koydum ve bu kızların en güvendiği arkadaşları oldumAma arasında biri vardı yeşil mi yeşil gözleri sarı mı sarı saçları vardı çokta tatlıydıEn başlarda onunla gerçekten iyi bir dosttukve olan oldu ben ona aşık olmuştum ve montuna bir gül koydumtabi anlamamış benim koyduğumu ben sonra sevdiğimi aşık olduğumu söylerken o gülü koyan bendim demiştim o kadar anlatmıştım nasıl aşık olduğumu ona

Oda seninle ilgisi yok ama ben kimseyle sevgili olamam demiştibu bana alışılagelmiş gelmişti çünkü o hayatında 1 kez aşık olmuş ve aşık olduğu çocukda ********in teki çıkmıştı kız onun için intihar bile etmişti koluna adını yazarken içten kesmiştiiherneyse bunları dşünerek bayağı karşıladım adi dost olarak devam ettikbir süre daha sonra okulda yanyana oluyorduk arkadaşları hatalı anlammıi biz yakın olamayız dedive aramızdaki ilk mesefe bu oldusonra sınıfta derslerde konuşurken falan ben daima çekınıyordum oda çekınıyordufazla üzülüyordum okuldan kaçasım geliyordu
beni kırmak istemiyordu bir kere daha bir durum olmuştu ben onun dersanesıne gitmiştim telefondan mesaj atmıştım zaten aralıksız mesajlaşıyorduk gece 3 lere değindemiştimki çıkışta bekliyorum lütfen bana benı sevmediğini söyle yoksa unutamıyacağımoda benım unutmamı istiyordu bu duygularımıfakat ben nasıl unutabılırım hergün görüuorum konuşuyorum

o söyleyemem dedi arkadaşlıgımız hasar görecek lütfen ısrar etme dediben de ısrar ettim ve o bundan sonradan hayatında ben yokum ne konuşalım ne mesaj beygir dedibende tamam dedim ben mutsuz olucam lakin sen inş mutlu olursun dedimve çıkışta bekledim halagiderken gördüm fakat ağlıyor ve sanırım korktugu için minibüsle eve gitti

1 saat daha sonra mesaj attı özür dilerim seni canını yakmak istemezdim ama ikimiz içinde en iyisi bu olacak diyebende peki tamamlanmış dedim aramızdaki mesafe dahada açılsın dedim
okulda artık bağımız kalmamış gibiydi

bir gece ben onun evinin önünde bekliyordum gayesizce olur ya görürrüm diyeokuldan bir çocugu gördüm beni fark etti ve dedi ama dostum o kızımı bekliyorsun değmez be dostum dedibak sana neler anlatıcam bunları anlatırken istersen beni döv ama 2 ay sonra gelip teşekkürler dostum diyeceksin dedi

2 sene öncesınden bahsetti onunla benzer sınıfta oldugu zamandanonunla çıktıgını söyledi ve her zaman benı bu kız kandırdı dedi ben onun için herşeyi yaptm fakat o yaz olunca 3 ay haber vermedi ve okulların açılacağı akşam senı sevmıyorum diye mesaj attı dediben inanamadım o bunları yapmış olamaz dedim ve gözlerim doldu
ağla açılırsın dedişayet inanmazsın fakat göreceksin onun nasıl birisi olduğunu imanlı görünür lakin içinde kaşarlık vardır dediben dahada kötü oldum ve yeter dedimbıraktım gittimve ertesi gün karne günüydü yani yaklaşık 20 gün önce
okulda ne konuştum ne birşey yapyım yüzüne bile bakamadımlakin inanmıyordum onun yaptıklarına ki zaten konuşamazdık biz artıkkarneleri aldık eve geldım 34 saat geçti ve bana şu mesajı attısana olan güvenimi sarstıgın için sağol bundan daha sonra hiçbirşey olmasın aramızda dedi
sonra öğrendim ama bu mesajı ben onunla okulda sevgiliyiz söylentisini yaymışım

herneyse bende ona şu cevabı attım sende diğerleri gibiymişsin volkanın anlattkları dogruymuş dedim

oda volkan ne dedi ama sana ya dediyarın knuşcaz seninle dedive ertesi gün buluştukönce senmı baslıcaksın benmı dedio bsladı öncebiz sevgiliymişiz falan dedi bende haberim değil kimseye bişey söylemedim ben dedimoda uzatmadı ben anlatmaya başladım duyduklarımıhepsi yalan seni inandırmak için herkesle konuşturabilirim dedibende inanmıyorum zaten lüzum yok dedim onun gülümsemesine kandım malasef yalancı kaltak

herneysebizim sınıfta emre diye bir çocuk var bana sen bu kıza aşıksın falan diyordubende değil öyle bişi diyordumneyse yılbaşında ben o kız ve 2 arkımız sinemaya gittikfilm izledik geldikben arabadan inerken sahile gidicem dedim ve oda sahilde nabıcaksın eve git dedineyse indim direk sahile dogru yöneldimo kızın evinin ordan geçiordum bi sokak yanından geçtim ve onu gördüm şaşırdım elınde telefon vardı birazcık kkonuştuk sahile gitme eve git die ısrar etti manâ veremedimaa orda emre (oç) var dedi yanına gidelim dedineyse gittik kız bana hadi seni evine bırakalım dedibende siz nabıcaksınız dedim emrenın çıktıgı kız hakknda konuşucaz dedineyse dedim inandım bıraktılar eve fakat aklımda şüphe vardı eve giriomuş gibi yaptım ve indim tekrar takip ettim aman Allah 'ım bunlar sahile gittiler 45 dk konuştularben arıyorum ikisinide telefonu açmıyorlarneyse eve bıraktı bunubütün apartmanın önüne geldi kız bana telefon şarjdaydı görmedım dedidedim ben herşeyi gördüm dogru söleoda senın vereceğin tepkiden nedeniyle o kadar söyledim dedibitmiş dedim
okulda arada bir bu emre yle korıdorda konşmaya basladılarben hla dostça konuşurlar sanıyordum

Neyse acilen konu toparlanıyorOkullar kapandıkdan sonraki pazartesi günükızla mesajlaşıyorumkonu aşka geldi ve bana seninle olmaz lakin başkasıyla olabilir sen benim kardeşim gibisin dedive tüm bağlarımız koptuve daha çok şey söledibende yürek kırdığın için elveda dedim oda bb dedi kızo aksamdan daha sonra bütün 1 hafta ağladımsonradan toparlamnaya calıstım
ama okullar açıldı dün o çocukla konuştular geneve bugün el ele ve sınıfta benzer sıraya oturdular aralıksız gülüp eğlenıyorlarbende beddualar ediyorum içimden

herneyse buınlar olurkan mutlu olmaya calısıorum ama içime atamam ben asla
yarın o çocuk dayaktan mahvolucak ve kızın suratına orpu diyecem benı neden oyaladım o çocuk çıkınca siktiri çektin dicemhayatımda öncelikle böle şeyler yaşıyorum lakin yapacak birşeyim yokallah belalarını versin

Üst Alt