Son Konu

Günaydın Mesajları

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Kısa Günaydın Mesajları

Sende olmasan benim günümü kim aydınlatırdı! Gündüz güneşim gece ayım Günaydın!

Gözlerini bugüne pek bir aç ancak herşey istediğin gibi olsun aşkıma günaydın

Güneş kadar parlak, gözlerin dek güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için bütün zamanı günaydın sevgilim

Yeni bir güne seninle yaşamanın vericeği moralle başlıyorum ve bugünüde 24 saat seni düşünerek geçirecegim bebeğim günaydın

Günaydın günaydın Fazla düşün bugün Önce gülümse Daha Sonra gül Kahkaha at Ve hatta Ve hatta Katıla katıla Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi tıpkı renk renk Bil fakat 7 renkten oluşan renk Beyazdır Ve gülümsemek bulaşıcıdır Haydi bulaştır!

Günlerimin ışığı gecelerimin yıldızısın sabahlarımın güneşi gecelerimin ayısın sabahlarımın günaydını gecelerimin dumanısın bebeğim günaydın

Günün aydınlatılmış olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim

Merhaba hayata merhaba! Uyandım aşkımın adıyla bu yeni sabaha, haydi sende kalk birtanem beni yalnız bırakma Günaydın aşkım, sağol sanada

Sabahın tüm güzel renkleri odana dolsun, hayatın tatlı, günün kültürlü olsun sevgilim

Yaşanacak bütün senelerin üstünde ismin, bütün günlerin üzerinde ise gözlerin yazılmış sevgilim günaydın olsun sana

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın

Birgün gözlerine bakıp günaydın dersem, gözlerini açtığında güneş o vakit doğmuş demektir

Güneşi senin için ben uyandırdım, şayet yanında değilim lakin sana sevgimi yolladım, günaydın bebeğim

Günaydın dünyanın en tatlı bebeğine, seni seviyorum aşkım günaydın

Aç gözlerini rüyadan sonradan ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım

Günaydın sevgilim, bu sabah doğan güneş dek günün aydınlatılmış olsun

Günaydın keder adası, ben duygu gemisi, sabahın birincil ışıklarıyla demir attım kıyılarına, hadi uyan aç gözlerini bak ne diyo gemideki ses; Seni Seviyorum

Bu sabahleyin mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum Seni seviyorum günaydın sevgilim

Sabahları uyanıp yüzüne çarptıgın herbir su damlası benden sana günaydın öpücüğü olsun aşkım

Günaydın sevgilim, güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgarla arkadaş, denizle sevgili ol

Bir yanımda olduğun vakit aydınlık yeryüzü diğer taraftan güneş doğdu vakit Günaydın

Uyan aklına geleyim, güneş olup sarayım, rüzgar olup okşayayım tenini günaydın herşeyim

Aşkım hergün seninle uyanmak istiyorum fakat uzaksın yanımda olmasanda yüreğimdesin günaydın birtanem

Ufak bi günaydındır ara sıra yürekleri uçuran, ufak bi günaydındır bazen insanı göklere ulaştıran, bu da bi sevgiliye günaydın

Sabahleyin gözlerimi açıp seni izlemek ,dudaklarına öpücük kondurarak uyandırmak isterdim aşkım

Günaydın mavi dünyam, günaydın ak meleğim, günaydın hayatımın anlamı aşkım

Günaydın bitanesi yeni doğan her gün umutlarımızın senedi olsun

Her günün farklı bir güzelliği olsun yanına güne gülerek başla sevgilim, bugünde seni kıskansın herşeyim günaydın

Tekrar güneş doğuyor adınla başlıyorum hayata, güneş gözlerin gibi yakıyor içimi cennet gözlüm günaydın olsun sana

Günlerimin biricik açık fikirli ışığı bugün gün senin için doğuyor kalbimden günaydın bebeğim

Yeni bir gün yeni bir anıyı hatıralarımıza yazmak için yeni bir renk geliyor bugün hayatımıza günaydın sevgilim

Önce kendime sonradan evime sonradan evimdekilere daha sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın

Günaydın bahar kokulum kır çiçeğim nefesim gözüm her şeyim günaydın günaydın canözüm

Dostluk ne sadaka nede laf ister, arkadaşlık yürek harbilik cesaret ister, yüreği güzel dostum günaydın

Günaydın kalbimin orta yerindeki bir tanecik sevdiğim en iyi arkadaşım

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren gönder yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın *

Üst Alt