Son Konu

Kırgınlık ile ilgili mesajlar

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kırdın kalbimi Canım nasıl AlıcakSın Merak Ediyorum Seni Boyle Severken Neden Kırdın beni Birden

Dal istediği Kadar Guclu Olsun, Ruzgar iStediği An Kırabilcek Gucdedir, Sen istediğin kadar Gucsuz oL Kalbimi Kırcak kadar Guclu Sozlerin

Kırmak kolaydır ( Tamir Etmek ) Yapmak Zordur, Kalbimi Kırdın Cok fecii Bir Şekilde tamiri Zaman Alır

Seni Okadar Cok Seviyorumki Aşkım Kırgınlık Olsada Aramızda Bu Can Sana fedaa BirtaneMMmmmmm Tektanem benimmMMM

Nekadar Dargın Olsamda Sana Nekadar Kırsanda Bu Kalbimi, Seviyorum Seni Bunu ANla

KırıLan Yurekler Duzelir Elbet, Yureği Kıran Kelimeler Akıldan Gitmez Buda Bir Gercek!

Seni nekadar Seviyorum Desende Kırıldım Artık Bir Kere, herşeyin 1 iLki Vardır Ya! Kırgınım Sozlerine!

Ne Dargınlık bendeki Nede Kırgınlık icimdeki, Sorumsuzca Cekip Gitmelerin uzuyor beni, Kırılsamda Darılsamda ne fayda Giden Gidiyor yalan Dunyada!

DoğruLarı Soylediğimde Kırılacaksan Bana, Durma Kırıl Tuz Buz Ol Karşımda! Ama Bu Sozlerimi Unutma Aşk Emek ister keLime DeğiL!

Kırgınlıklar Gecer Elbet Dargınlıklar Biter eLbet, Seviyorum Derken Gozlerinin ici guLuyorsa Herşey Unutulmuştur Demek

Kırgınlık Değil icimdeki Sevgilim Sadece Sozlerin Dokundu Yureğime inceden

Üst Alt