Son Konu

Kırgınlık Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hayata Dair Amaclarım icinde uğraşırken Her Sozunde Kırgınlıklar icinde Yuzdum

Ateş Gibi Yanıyor icim, Gozlerim Ağlıyor Gozlerim Seni Arıyor Kalbim Sana Dargın Olsa da Sensizligi Kabul Etmez Bu kalp

Kırılmadık Bir Kalbim kaldı Bu hayatta Onuda Sen Kırdın helal Olsun Sana!

Seni Her Şarkının Melodisinde Bulurken Şimdi her Ayrılığın Kucağında Goruyorum

Dal ruzgarı affetse bile dal kırılmıştır bir kere

kırgınım yalan sozlere, kırgınım sahte yuzlere

ne kadar kırgın olsamda sana birşey diyemiyorum

ne olursa olsun kırgın kalmayalım, kırgınlık olmasın aramızda canım sevgilim

seni ne kadar cok sevdiğimi biliyorsun peki ne kadar kırgın olduğumu biliyormusun

hayat kırgınlık icin yaşanılmıyor, bu kırgınlığa son verelim mi?

Dargınım Sana Sevgilim Dargınım, Gozlerinden Gectim yalnızım, Hep Ben Yalnızım

Sana Kırgınım Ama Seni Seviyorum Sana muhtacim Ama Yinede Sana Kırgınım Bunu biLmeni iSterim Sevgilim

Kimleri Kaldırmadıkı Bu Yurek Kimleri uzmediki Bu biLek, Ama Senin Bir Sozunle Dağıldı bu Seven Erkek

Duygularımın Suruklediği Uzun Ve Karanlık Yolda Kırılan Umutlarımı Arıyorum Sensiz

ne mutsuz Bir Hayat Surucem Sensiz Neden Kırgınlıklar icinde Yaşıcam Sebepsiz Ben kendime Yeterim

Dargılınğım Sana Değil Aşkım Seni Seven Kalbime

Sozlerin Kısa Olsada Beni Kırıyor Gozlerin Parlasada Beni yakıyor Sozlerin ve gozlerin Umutlarımı Kırıyor beni benden Alıyor

Seni Sevdim Pişman Olmadım beni Kırdın Seni yine Sevdim Sana Darıldım yine Sevdim lanet Olsun Seni hep Sevdim

Seninle Birlikteyken Hayatın renklerini Gormek istiyorum Kırılmadan ve Darılmadan Aşkım

Guzel Yuzun Buruk Sevincler icinde Durmasın Kırık Kalbin karamsarlıklar icinde Atmasın Hep guL Hep Neşeli OLan Sen Benim tek ışığımsın

Üst Alt