Son Konu

Kırgınlık Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Kırgınlık Sozleri
Kırgınlık Sozleri Kırgınlık Mesajları

Seninle Birlikteyken Hayatın renklerini Gormek istiyorum Kırılmadan ve Darılmadan Aşkım

Guzel Yuzun Buruk Sevincler icinde Durmasın Kırık Kalbin karamsarlıklar icinde Atmasın Hep guL Hep Neşeli OLan Sen Benim tek ışığımsın

Son Sozunu Soyleme Bana Kırgınlıklar icinde Bırakip Gitme Bu Seveni

oyLe Ağırımki kendime Kırgınlıklar icinde Şaşıyorum kendime Ne Sevmişim Seni Mecnun Gibi

Dostlar Kırgınlık Duysada Dostuna Bırakmamalı Dostunun Elini

Dost Dediğin Kırgın Olsada herzaman Dostun Olandır

Dostlar Dargında Olsa Kırgınlıkda Duysalar Yinede Birbirlerine gulumsemeyi bilmelilerdir

Kırılmak Kadar Sevgisizliğinde beni beter etti hayatımda
Kırılmadık Bir Kalbim kaldı Bu hayatta Onuda Sen Kırdın helal Olsun Sana!

ben Bu Hayatı beni Kırman icin cekmedim Bundan Sonrada Kırman icin cekemem Sana Bye!!!

Kim Nederse Desin icimdeki Kırgınlıklar Bir tatLı Soz iLe bir guluşle gecmez hayat Kırmış beni Sende Kır Cık Gormem!

Buruk kalbim duzelmez Bu Sozlerinle asla, sana ben inandım sevdim ama sen harcadın beni, sevgi yolunda donme bana bir daha

Yolunda olum olsa gelirdim, seninle her acıya giderdim, ama sen buna değmezsin vefasız insan

Kırılan umitlerimin Yarınsız Bekcisiyim

Hayata Dair Amaclarım icinde uğraşırken Her Sozunde Kırgınlıklar icinde Yuzdum

Sana Kırgınım Ama Seni Seviyorum Sana muhtacim Ama Yinede Sana Kırgınım Bunu biLmeni iSterim Sevgilim

Ne yurk Kaldı Sana Verecek, Nede inancım kaldı Seninle Bu yolda Gidebilcek, Kızgınlıklarım icimde Kor Oldu Seni Toprağa gomecek

Dal ruzgarı affetse bile dal kırılmıştır bir kere

Kırıldım sana, nasıl alıcaksın gonlumu

Kırgınım yalan sozlere, kırgınım sahte yuzlere

Ne kadar kırgın olsamda sana birşey diyemiyorum

Ne olursa olsun kırgın kalmayalım, kırgınlık olmasın aramızda canım sevgilim

Seni ne kadar cok sevdiğimi biliyorsun peki ne kadar kırgın olduğumu biliyormusun

Hayat kırgınlık icin yaşanılmıyor, bu kırgınlığa son verelim mi?

Üst Alt