Son Konu

Resmen Kıyameti Yaşadım

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Resmi Olarak Kıyameti Yaşadım rüya tabirleri rüyada beygir görmek rüyada köpek görmek ne demek yazımıza buyrun arkadaşlar merhaba arkadaşlar benim rüyamı yorumlayacak biri varmı acabaresmenkiyametiyasadim5c5280df144e6gifalt :hıms: :hıms: :hıms: çok dehşet bir rüya gördüm etkisinden hala çıkamadımresmenkiyametiyasadim5c5280e06df2aalt uzun sürede çıkamam gibi fazla etkilendim Cuma Gecesi bir yakın arkadaşımın kınasına gittim eğlendik vs o gece abimlerde kaldım eşim işteydi neyse ben karanlıkta uyuyamam normalde daima gece lambası yada tv ile uyurum rüyamda zelzele olmuş ve hemen ardından kıyamet kopmuştu heryer mahvolmuş dağlar tepeler düm düz olmuş ortalıkda hiç bir insan hiç bir canlı yoktu gözlerimi bir toprak yığının üzerinde açıyorum ağlayarak ayağa kalkıyorum ve etrafa bakıyorum hiç kimseler yok gözlerimin alabildiğine yıkık dökük yerle bir olmuş dümdüz arazi eşim aklıma geliyor bağıra bağıra ve koşarak sağda solda eşimi arıyorum inleme sesleri geliyor kulğıma onlar ağladıkça ben daha çok ağlıyorum ve bir yıkık bir binanın dibinde kapra saçları başları darmadağın eli yüzü is pas ve yara bere içinde bir bayan görüyorum ağlıyo eşimi soruyorum musa yı gördün mü diyorum ( eşimin adı ) o benim eşim diyorum görmüyomusun diyo zelzele oldu ve gerisinde kıyamet koptu cümbür cemaat öldü heryer yıkıldı dağlar bile tuzla buz oldu sadece bir kaç kişi var yaşamış diyo ve o yaşayan insanlardan her tarafta çoğalacağız ve hayat tekrar başlayacak diyo ben çığlıklar içinde koşuyorum eşimi arama gidiyiorum ve bir dağ yem yeşil çimenler dağa koşuyorum fakat dağ kağıt gibi ve dağın arkasına eğilip bakıyorum dağın arkası çödldü benim bir oğlum varmış oğlumu görüyorum fakat pek çirkin ancak yüzüne bakamıyorum oğlum 7 8 yaşlarındaymış ve köpek sürüsünün çobanı sen ne yapıyorsun diyorum diyoki ben bu köpekleri doğuya götürüyorum ben onların çobanıyım diyor bir tane siyah köpek var ve ağzında bir et parçası iki köpekle o eti paylaşamıyorlar diyorum oysa şunlara bak 100 tane köpek bir araya gelmiş hiç dalaşmadan duruyorlar benzeri hipnoz olmuş gibiler normalde 2 köpek bile anlaşamaz bunların hiç sesi çıkmıyo diyorum ve o et yiyen köpek üzerime koşuyo tam ben kaçacakken eşim geliyo ve kolumdan tutuyo diyo ama korkma aşkım ben senin yanındayım ben seni koruycam diyo ve köpek gidiyo eşime diyorum ki sen ölmedin mi diyorum bak herkes ölmüş seni aradım bulamadım diyorum diyo şuraya hayatta kalanlar için bir kulube yapmışlar gel oraya gidelim diyo gidiyoruz kulubenin içinde tanıdığım 23 adam var diyorum sizde mi ölmediniz ellerini öpüyorum eşim diyo oysa gel dışrda yemek yemek yapıyorlar diyo bişeyler yiyelim dışarı çıkıyorz adamın bir her birine bana fena söz söylüyor eşim adamı dövüyor o kızgınlıkla ateşte kaynayan kavgalı yağa oturuyo ama hiç bir şey olmuyo sadece pantolonunun bir kısmı eriyo ben neyaptın iyimisin derken uyandımresmenkiyametiyasadim5c5280e09bbf5gifalt :uhu: :uhu: :uhu: resmi olarak kabustu ben gece dualarımıda okuyup yatıyorum fakat neden böle rüyalar görüyorum anlamıyorumresmenkiyametiyasadim5c5280e09bbf5gifalt :uhu: :uhu: :uhu: fazla korktumm neolur biriniz rüyamı yorumlayabilir mi acabaresmenkiyametiyasadim5c5280e09bbf5gifalt :uhu: :uhu: :uhu:  

Üst Alt