Son Konu

çok dertliyim :(

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
fazla dertliyim :( nasıl başlayacağımı bilmiyorum eşimin ailesi kadar çok dertliyim arkadaşlar beni hiç sevmediler ne yaptıysam yaranamadım hep istenmedim sebebde onların yöresinden olmayışım onlar eşime diğer kız istiyorlarmıştı bizde eşimde tanıştık severek evlendik onlar fiziki manevi hiç yanımızda olmadılar düğünüm oldu fakat allah razı olsun eşim yaptı ben ailemi ayaklar altına aldım onları seçtim ben her zaman anne diye yaklaştım lakin o bana defalarca laf sokuşturdu halada aynı eşim ilk yıllarda beni fazla ezdirdi şimdi iyi ama sesi çıkmaz ben onları yılda 12 kez görüyorum ama inanın o kadar psikolojim bozuldu kii şuanda buraya bunu yazmam bile bana terapi oluyor kimseye içimi dökemiyorum eşime birsey dediğimde onunla tartışıyrz tel ile bile fazla etkiliyorlar çocuğuma karşıda fazla soğuklar arayıp sormazlar giysi oyuncak vb birsey almazlar hatta bir sene gitmemiştik eşimin hatrına gittik fakat bu değin mı acımasız olur insan çocuğa 1 kutu süt bile alınmadı allah şahidim çöp alınmadı çocuğa insan marketden gelirken bir çikolata alır yada sırası gelmişken cebine miktarı önemli değil para vb sıkıştırır yavrumun gönlünü alır daha nelerrrrrr ama bunlara rahmen hala eşim onları arıyor cilalı anlıyrm annesi babası ama benim eşime çocuğuma bu şekilde davranana bende bambaşka davranırım eşimede çok soğuklar ben bundan böyle yıllardr bıktım konusu açıldığında vb titreme geliyor bana hamileyken falan çok şey yaşattılar bana artık ne olursa olsun onları gözüm görmüyor eşimin annesi babası diyorum lakin ilişkimi iyice kesmeyi düşünüyorum gördüğümde kadın bana defalarca laf sokuşturuyr bulsa bir kaşık suda boğacak olan bana oluyor artık çok yıprandık şuan ağlıyrm içime titreme geliyor benim ailem eşimi çok seviyor ben defalarca eşime benim annem sana bir kötü söz söyleseydi sen yüzlerinede bakmazdın gitmezdinde diyorum evet diyor fakat benim onlarla karşılaşmak istemdğimi anlayışlı olmak istemiyor gibi bizimle hiç alakaları yok fakat neler yaptılar lakin eşim hala görüşüyr en ince ayrıntısına kadar psikolojim bozulduu çok üzülüyrm beni hiç saymıyrlar artık bende onları saymak istemiyrm eşime herkeze hakketiği gibi davran diyorum eksik soğuk ol koy tavrını diyorum o koyamıyr ama bundan böyle sayılmadığım için bende saymayacağım zaten çocuğu 5 sene görmeseler özlemezler kucaklarına alıp sevdiklerini bile görmedim eşide bunu biliyor ama o görüşsün gitsin fakat ben gitmeyi düşünmüyrm evimede istemiyrm benim şuanda insana çok ihtycm var şimdi yanımda olmayan ihtiyacım olmadığındada olmasın rabbim kalplerini yumuşatsın nerde varsa böyle insanların siz olsanız ne düşünürdünüz ben fazla yaralandımcokdertliyim5c5188f10fb16alt :( Frown :(  

Üst Alt