Son Konu

Sevgilim benden ayrıldı....

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Lütfen hepsini okur musunuz?

Arkadaşlar eski konuların hepsini unutunEski konulardan bağımsız olarak bu konuya yanıt vermenizi istiyorum

Sevgilim benden ayrıldı çünkü:

Biraz ağır bir söz ettim sinir anıylaKüfür değilSalak gibi bir şeyAma davranışlarına dedim bu lafıSalak salak davranıyorsun diyeYaptıkları fazla zoruma gittiSonra bana salak diyorsun dedi ayrıldıBen de karşılık olarak ben sana demedim davranışlarına dedim ve senden çok özür dilerim dedimAnlamadıAyrıldıBaşka sebepler de var

Bir kız varBen onun yanında oturup şarkı söylemiştimBu da fark etti tabiiBen fiilen onu kıskandırmak için yaptımKendisini de söyledim bunuYapmasaydın diyorBen yapsam hoşuna gider mi diyorHer neyse

Bir sebep daha var o da bir kıza laf atmışım(bacaklarına filan pişmanlık estağfirullah ) Öyle bir şey yapmadım diyorumİnanıyorum diyor lakin niçin ali bana böyle böyle diyip yemin ediyor diye soruyor banaBen de yalan söylüyor filan dedim işlenmiş dedi

İşte bugün bir ton konuştum bu yaptıklarımı adamakıllı anlattımAnlamıyor yaNuh diyor peygamber demiyorŞuan için barışmam diyorBen de şöyle dedim:

(Özel sebeplerden nedeniyle) haftaya görüşüp görüşmeyeceğimiz belirlenmiş yokBelki yeniden birbirimizi hiç göremeyeceğiz dedimNeden böyle yapıyorsun dedim?

O da:

barışacağıma eminim eskisi gibi iyi olacağıma da eminim fakat ne bugün ne yarın olmazElimde değil?Ne yapabilirimbiliyorum olur ya de görüşemeyeceğizŞimdi barışsam ne elimi tutmana müsade veririm ne sarılmana izin veririmBöyle istiyorsan bitmişŞimdi barışırsam hiç bir şey düzgün olmaz ne sen ne ben mutlu oluruz

Ben de dedim fakat:Kendimce sen barışmayacaksın benleBir daha görüşemeyince de cümbür cemaat kendi yoluna diyeceksin bunlar yalnızca dedim

Ben pek birisi değilim dedi

Ben de bitmiş dedimÇıkıyorum by by yazdı(evvelden böyle yazmazdı çıkabilir miyim diye izin alırdı ya da seni adamak istemiyorum ama çıkmam gerek özür dilerim derdi) ben de insan hemen by by çıkıyorum demez dedimgörüşürz filan der dedimO da:

Barışana değin değil

Dedi

Anekdot:Keza son günlerimiz olur ya bir daha görüşemeyeceğiz bunu biliyor ama bugün beni bırakıp gittiBen gidiyorum dediBen de gitme diyemedimÜzüldüm yalnızcaTamam by by dedim

Ben şunu anlamıyorumÖzür diledim köpekler kadar pişmanım kendisine de söyledimAma uzatıyor meseleyi gerçekte uzatıyorBir de dün özür dileseymişim barışacakmışAma dün onu görünce yolumu değiştirdimO da bana dedi ki yolunu değiştirdin beni görür görmez dediBen de evet sen arkadaşlarınla gülüp geçiyorsun bana ne ihtiyacın var dedimO da kimsenin içini bilemezsin dedi

İşte böyle dostlarNe diyorsunuz bu duruma?Sinirlendim aslındaHatalıyım lakin büyütüyor kendimce yeniden görüşemeyeceğiz diyorum anlamıyor ya

BU KISIM ESKİ KISIMŞİMDİ BİR KIZA İÇİMİ DÖKTÜM DİYE YENIDEN BARIŞMAYACAKMIŞSEVİYORMUŞ AMAZAVALLI BİR ŞEKİLDE GÜLDÜMACIYAN BİR ŞEKİLDE2 SAAT BOYUNCA AĞLADIMMSJ ATTIM TAMAM BİTSİN DİYEEĞER BÖYLE İSTİYORSAN DİYEO da kötüymüş dışarı çıkacakmış hava filan alacakmışyarın konuşurmuşuz da yarın her şey belirli olurmuş da vs saydıCevap vermedimengelledim faceden

Çok kötüyüm be dostlar :'(

Üst Alt