Son Konu

Aylrıldığım sevgilimle tekrar barıştık...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Son 3 aydır fazla ayırlıp durduk İlgisizdi yani temeli buna bağlıydı Ben ayrıldım daima Ayrıyken gitti bir erkeğe denmyecek laflar etti buna rağmen özür diledi yavlardı kabul ettim

Barıştığımızda 12 gün iyi gitti sonra yine ilgisizliğe başladı Artık konuşmamdan anlamıyordu keyfime bakayım dedim Kızlarla konuştum Ayrıldı Konuştum diye Sonra ÖZÜR diledim bana süre ver dedi Sen bir erkeğe laflar edince ben süre mı istedim dedim Cevap vermedi

İşte aradan 1 hafta geçti hiç konuşmadık geri döndüBana kızlar yazmaya başlayıncaBu olanlara rağmen tekrardan gittim özür diledim yapma AŞIĞIM barışalım dedimYapamam dedi yaptıklarından sonra dedi(hep beni suçlu gösteriyor)İyi yolun açık olsun dedimSonradan işte ben seni çok sevdim filan dediGittin söylev dediğim insanla konuştun dedim şuanda hala konuşuyorsun dedim evet çünkü yanımda o vardı o beni destekledi anlıyor musun filan dediOnu itham onunla konuşmamın tek nedeni sensin dediHer şeye karşın bana bunu mu diyorsun yazıklar olsun dedimSenden vazgeçmem lazım seni unutmam gerekli niye seviyorum seni dedi!Onunla mutlu ol dedimBana bunu demeseydin barışırdık dediDirek bastım engelledim

2 gün daha sonra ben sensiz yapamadım olmuyor yeter sana ihtiyacım var dedi geri döndüBarıştık birazcık burnunu sürttürdüm

Doğru mu yaptım sizce?veya bundan böyle ne yapmalıyım ne dersiniz?

Üst Alt