Son Konu

Sevgiliye Soylenebilecek Guzel Sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevgili icin soylenebilecek guzel sozler

Ağırdır sevmelerim, her yurek taşıyamaz; buyuktur umutlarım, her omuz taşıyamaz; herşey olurda, şu kalbim bir tek sensiz olmaz

Her sebebin bendim madem niye sustun niye yıllarca aynı rol aynı perde sevdimde katlandım bunca derde ama cok yanlıştı adı yanlış aşktı ama suc bende hadi git durma sende

Sen Tanrı'ya dilenen dilek,goklere uzanan ellerimsin!Sen gozumden suzulen yaş,tek duşuncem,hasretimsin!Sen yaşadığım bir omur,en guzel gunlerimsin!Sen her gece ruyama giren,biricik sevgilimsin

Gozlerin gozlerimde, ellerin ellerimde, askın icimde ve ruhun bedenimde oldugu surece seni cok sevmeye devam edecegim

Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi Sen benim degil onlarınsın gittiysen bana ne onlar aglasın

Yeryuzunde biten her ask icin gokyuzunde bir melek aglar

Sen gunesin dogdugu, karanlıgın bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin

Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydı eger inan ki yeryuzune hic gunes dogmazdı

Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil!

Bu gece ruyama gir gizlice, beni sımsıkı sar op kokla iyice, son kez isyanlar savur, kufret guzelce ve sonra cek git kahrolası hayatımdan sinsice!

Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin

Yarınlar hep guzel olacak derler, oysa bugunlerde dunlerin yarını degil mi?

Beni karanlıktan aydınlıga, yalandan gercege, olumden olumsuzluge goturdugun icin tesekkurler Seni seviyorum!

Sen collerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ısıgım sensin, gunesimsin Bil ki cok ozlendin

Bir erkekle mutlu olmak icin onu cokca anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak icinse onu cokca sevip, anlamaya hic calısmamak gerekir

Bir gun sevgilim sordu ask nedir diye Biraz zaman istedim dusuneyim diye, ertesi gun gordum onu bir baskası ile, kulagına fısıldadım ask ızdıraptır diye

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim icin ve ozellikle de senin bir yudum sevgine hasretim simdi uzaklarda sevgilim Seni hasretimi tuketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan Kalbim hep seninle

Insanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dagıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara asık olurlar

Husranı bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamıs olmakta

Unuturum desem de inanma sakın, omrumce kalbimden silinmez adın Bir sızı icimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni

Beni bir dakika degil bir saniye degil bir saniyenin onda biri kadar sev Bir yıl degil on yıl degil bin yıl mesut olurum

Dun gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, ucurumdan attım sessizligi, haber saldım ruzgarlara, fısıldasınlar seni ne cok sevdigimi ve ozledigimi

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi Bir insanın ozlemi olmalı, ozlemle acan cicekler gibi Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi

Sevgililer opuşurken neden gozlerini kapatırlar bilir misin? Cunku gozleriyle değil de kalpleriyle gormek isterler Yani hissetmek isterler Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim cunku seni cok seviyorum

Gozleriyle gozlerine goz koyanın, gozlerimle gozlerini oyarım Gozlerini gozlerden sakın, gozlerin gozlerime lazım

Hani en guzel asklar imkansız gelir ya insana, imkansız oldugun icin asıgım sana!

Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettigim zaman, uzuntulerimi alıp onların yerine simdiye kadar kimsenin basaramadıgı o sıcaklıgı koymayı basardıgın icin

Seni ve sensizligi dusundukce, esen ruzgarların ardından yagan yagmurlar gibi sana ve sensizlige aglamak istiyorum

Seni ne kadar sevdigimi merak ediyorsan, yagan yagmurun her damlasını tutmaya calıs, tutamadıgın her yagmur damlası kadar seviyorum seni

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandım sana taptım

Ayrılık kucuk sevgileri oldurur ama buyuk sevgileri guclendirir Tıpkı ruzgarın mumu sondurup yangını guclendirdigi gibi Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da guclenecek sevgilim Nice gunlere birlikte olmak dilegiyle

En koyu mavilikleri avucuna, en icten mutlulukları gozlerine ve en derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum

Sevmek olmektir bence , ben de sevmistim olmeden once

Birgun hayatin butun guzelliklerinden vazgecip olume sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanın olum oldugunu gostereyim

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Olumune Sevdiler Ben Sevdim Baskasina Verdiler Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meğer

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini

Sari giyer gunes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gun, Beyaz giyer benim olursun

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat

Gunese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden cok seviyor

Denizlerden kagit,yosunlardan kalem yaptim,her yere seni seviyorum yazdim,ama sen aptalsin,inandin,cunki ben seni sevmedim,sana taptim

Dunyada 2 renk gul olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun

Gullerin Hepsi Guzeldir Ama Senin Kadar Degil, Seni Herkes Sever Ama benim Kadar Degil

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin

Benim kalbimi kirmak suya yazi yazmak kadar zordur Benim gonlumu almak gunese dokunmak kadar zordur Sen suya yazi yazmayi basardin Simdi gunesin batmasini bekle serefsiz sevdigim

Hayatta Dort Yanlis Yaptim;Dogmak,Yasamak,Buyumek ve Umutlara Sarilmak,

Dusunuyorumda dusuncelerin en guzeli beni dusunup dusunmedigini dusunurken dusundugunu dusunmem olsa gerek diye dusunuyorum

Dunyan oyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gozlerim olsun

Ben bu hayatta pek cok yanlis yaptim ama acisini ben cektim tek bir dogru is yaptim oda sana kalbimle guvenmekti umarim laiksin sen buna canimin ici

Karanlık dunyam,Dertler ve ben,Aklimdaki tek duşuncem,MUTLULUK ve SEN

SENI sacaklarda titreyen sercenin kanat cirpmasi kadar masum ve bir anne duasi kadar icten SEVİYORUM

Birlikte yasayabileceğin biriyle degil;Onsuz yasayamayacagin biriyle ol,Gelip bosluk dolduranlardan degil;Gittiginde yeri dolmayanlardan olsun

Bir gun bir ruzgar eserse oralaraBenim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla

Yuregime gomdum seni sokup akmak mumkun degil,ruyaların yeter bana

Unutmakmi delisingitmesemde bekler orada deniz,gelirsem bilmelisingitmek gibi bekleyecegim denizin delisine,delinin denizi gibio ne kadar giderse seni seviyorum

Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende kiymet bilmez

Seni seninle yasamak varken, Sensiz hayalinle yasamak gucume gidiyor

bir gun dunyanın en karanlık ve en derin ucurumundan dussem sadece tutunacak tek dalim sen olsan seni tutmaktan degil kirmaktan korkarim

Seni seviyorum diyenin sevgisinden suphe et cunku ask sessiz sevgi dilsizdir

rotasını kaybetmiş bir gemi gibi fırtınadan fırtınaya suruklenirken kara gorundu diye bağıran tayfanın sessindeki mutluluk hep seninle olsun

bir şiir yazıpta seni ağlatsam,her akşam,her sabah seni koklasam,solmasan dort mevsim oylece kalsan,yinede sevgilim doyamam sana

Gozlerin gozlerimde, ellerin ellerimde, aşkın icimde ve ruhun bedenimde olduğu surece seni cok sevmeye devam edeceğim

Seni ben değil gozlerim secti, onlar sevdi onlar beğendi Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın

Bir gun hayatın butun guzelliklerinden vazgecip olume sessiz sedasız gitmek istersen yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın olum olduğunu gostereyim

Sucum sevmek ise, cezam idam olsun Cezam idam ise sevgilim celladım olsun Celladım sevgilim ise adı efsun olsun adı efsun ise canım feda olsun Efsun'a

Sen taşmısın demirmisin sevda nedir bilmezmisin allahicin bu garibe birazcık sevginden vermezmisin

Ozlemek hasret ise ve ardı olum ise ben omrumu sevdanın yoluna vermişim yağmur yureklim

Seni Nasıl Sevdim Bilsen İnan Askımdan Erirdin Eger Bilseydin Asla Bırakıp Gitmezdin

Seni seviyorum diyen sozlere değil senin icin ağlayan gozlere inan

imagessevgiliyesoylenebilecekguzelsozler5ad939a5ed

Üst Alt