Son Konu

Sevgiliye, dosta, arkadaşa kızgınlık mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kırıldıkca oğrenir insan boş vermeyi Belkide bu yuzden sildim bir cok şeyi

Telefonun ne kadar akıllı olursa olsun ; “karşındaki gerizekalı olunca laf anlatamıyorsun

Cakma insanlara gonul verirsen, orjinal acılar yaşarsın kardeş!

Beni herkes guldurebilir, ama neremle guleceğime ben karar veririm !

Dunya bile donuyorsa Yanındakilerden hic şuphen olmasınn!

Kucukken “kuseceksen oynamayalim derdik Peki ya şimdi ne diyelim? Gideceksen sevme mi? Yoksa satacaksan gelme mi?

Profesyonel bir fotoğraf makinasına ihtyacım var… Bu aralar bu kadar iki yuzluleri cekemiyorum…

Beni yıpratan hayatın kahpeliği değil, insanların sahteliği…

Kader gulseydi bize, ne gerek vardı boyle ofkeli sozler’e

Sevilmek cok lukstu, bizim paramız yetmedi!

Silah gibi sozlerin vurdu beni gozlerin, ozluyorum eski gunleri bitsin bu kızgınlık hadi don geri

Artık istediğin kadar karıştır aklımı, icinde kendini bulamayacaksın

Umit ediyorum hala, belki bir gun gelir sen de acı cekersin, sen de seversin ve kaybedersin!

Kul kadar etkisi olmayan insanların kendisini ateş sanması ne garip!

Gozumden duştukten sonra, başkasıyla aldığın nefes bile umurumda olmaz!

Vazgecilmez falan değilsin, cekil kenara yenileri gelsin!

Senin dansoz ruhun benim doğrularım altında kıvıracak kadar yetenekli değil

Omrumden caldıgın zamana acıyorum zaman hataları telafi edecek gunun birinde ama ozaman sen telafisi olmayan bir hata olucaksın gozumde……

Sana yalan sevgilerin sahte mutlulukları lazım, benim gibi gercekler sana fazla gelir bu dunyada…

Mahkum ettin beni gayri meşhur gunlere ! İnşallah sende bir gun duşersin faili mechul hayaller’e

Eskiden olsa arkandan bakar ağlardım, şimdi arkama bile bakmam Eskiden uğruna dunyaları yakardım, şimdi bir kibrit bile cakmam…!

Duygularımın surukledigi uzun ve karanlık yolda kırılan umutlarımı arıyorum sensiz…

Dualarımla umitlerime sıcak bakıyorum sen cıktın artık hayatımdan geriye bakmıyorum…

Nefretimi icime atıyorum her defasında seni kırmak istemiyorum ama artık kendime kızıyorum sana elveda…

Sen okadar tatlısınki kızsamda kıyamıyorum sana gozlerin geliyor aklıma gulumsuyorum o anda delice seviyorum seni ama kızıgınım hala sana

Ne yurek kaldı sana verecek, ne de ınancım kaldı seninle bu yolda gidebilecek Kızgınlıklarım ıcimde kor oldu seni topraga gomecek…

Ne kadar dert varsa yıktın uzerime vurdum duymaz gibisin bakmıyorsun bile!

Buruk kalbim duzelmez bu sozlerinle asla! Sana ben inandım sevdim ama sen harcadın beni sevgi yolunda donme bana birdaha…!

Kızgınlık halinde soylediklerini ıyi duşun, pisman olacağın sozleri soyleme bana, kaldırmaz kalbim gerisini…

Ne olursa olsun kırgın kalmayalım, kırgınlık olmasın aramızda canım sevgilim

Hayat kırgınlık icin yaşanılmıyor, bu kırgınlığa son verelim mi?

Üst Alt