Son Konu

Ne yapacağımı bilmiyorum.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar
Ilk kez yazıyorum nasıl olursa olsun hatalarım vardır affınıza sığınıyorum
Lütfen tümünü okuyun ve yorumlarınızı esirgemeyin

Aşkın tanımı nedir ?
Bir kız var fakat ona aşık mıyım bilmiyorum

İlkokul 4 sınıfta bizim sınıfa katıldı, onu ilk gördüğümde ayrı duygular hissettim onun gözüne girmek istedim, bana öteki kızlardan ayrı göründü
Hani güzel bir kız görürsünüz ve cinsel şeyler düşünürsünüz ya ben onun hakkında hiç öyle şeyler düşünmedim, ona saygılıydım
O da zaten temiz, düzgün, aile kızıydı
Derslerinde başarılıydı, bende öyleydim
Benzeri benden biraz hoşlanıyordu o kadar düşünüyorum hareketlerinden kesin ediyordu
Okul açık havada hiç görüşmedik Konuşurken sürekli gülümserdik birbirimize
Ben içine kapanık, utangaç birisiyim Kızlarla hiç derin sohbete girmedim yalnızca havadan sudan, espiri, komiklik
Dediğim gibi derslerinde başarılıydı sonradan ilkokul bitti ben hiç düşünmedim okul bitince ne olacak diye onu her gün bakmak bana yetiyordu
O anadolu lisesine gitti ben ise düz lise
4 yıl baştan başa onu hiç görmedim
Son sene dershaneye yazıldımEve dönerken farkında olan olmadan benzer dolmuşa bindik(bu vesileyle evimizden 23 mahalle ötede oturuyordu)
Ben daha önce binmiştim bekliyordum daha sonra o geldi, onu gördüm, içim kıpırdadı
Beni fark etti, bir ön koltuğa oturdu 10 sn daha sonra bana döndü ve Merhaba beni hatırladın mı?dedi
Benim dilim tutuldu, sözde beynim işi bıraktı gibi oldu
5 sn duraklamışımdır ola ki, birşey demem gerekiyor salakça Ilk gördüğümde hatırlamadımdedimOndan sonradan hiç konuşmadık
O an hayatımda en salak olduğum andı
Kendimi yiyorum Ne yapacamdiye
Ulan dolmuştan indiğimizde tutacam konuşacam dedim
Bütün o iniyor ben de ardındaki iniyorum bir baktım annesi bekliyor gizli gizli uzaklaştım
Eve gözlerim doymuş ve titreyerek gittim
Geçenlerde de faacebook'unu buldum, arkadaşlık yolladım, kabul etti, lakin az önce hiç yazışmadık
Derhal ikimiz bambaşka üniversitelerdeyiz, vaktiyle aynı şehirdeydik acilen ise aramızda mesafeler de var bundan böyle

Ne yapmam gerekiyor, onu üzmek istemiyorum, hayatını tanınmaz hale getirmek istemiyorum
Sevgilisi var mı yok mu onu da bilmiyorum

Üst Alt