Son Konu

Android İşletim Sistemi İçin Programlar

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Android İşletim Sistemi İçin Program

Android İşletim Sistemi İçin Programlar

Google ’ın Mobil İşletim Sistemi

Google ’ın, mobil işletim sistemi Android için bugünlerde yayınlanan bir başvuru ortalığı karıştırmayı başardı Birçoğunuzun da bildiği gibi açık kaynak kodlu olan işletim sistemi için isteyen kullanıcılar, dilediği gibi tatbik üretebiliyor Oysa bu uygulamaların içinde ne olduğu ya da uygulamanın ne işe yaradığı kimi süre bilinmiyor

Google Maps Navigation: Android OS 20 İşletim Sistemi

Google, Android OS 20 Mobil işletim sistemi kullanıcılarının karşısına fazla kayda değer bir armağanla çıktı Google Maps Navigation adı verdiği bedava Google Maps mobil eklentisi baştan sona detaylı biçimde yolunuzu bulabilir, 3B görünümlere bakabilir ve sesli tarifleri dinleyebilirsiniz

Hem yazılım diğer Navigation uygulamaları gibi uzun yoldan değil, yol her tarafında yaptığı aramalar tamamen sizi en kısa yoldan istediğiniz yere götürüyor Navigation uygulamasındaki tek sorun yalnızca İngilizce olarak arama yapılması Bakalım yazılımın ne zaman Türkçe sürümü indirime sunulacak

Samsung i7500 İle Android Sistemi

Samsung ’un yeni modeli; Android işletim sistemli cep telefonu i7500 Başarılı bir tasarıma, büyük ekran ve geniş bir hafızaya sahip telefonunu yakın vakit önce piyasaya sürdü *

Üst Alt