Son Konu

Herşeyin daha iyi anlatılacağı yol vardır...

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Herşeyin daha iyi anlatılacağı yol vardır 1549297271 1549297271 herseyindahaiyianlatilacagiyolvardir5c58667bb70dfherseyindahaiyianlatilacagiyolvardir5c58667bb70df http:img467imageshackusimg4676093cadreblondeetfleurs7wvgifHERSEYiN DAHA iYi ANLATILABiLECEGi BiR YOL VARDIR NewYork'ta, Brooklyn Köprüsü üzerinde dilenen kör bir dilenci birgün, bir sairin dikkatini çeker Dilencinin boynunda asili bir tabela vardir Sair, dilenciye jurnal kazancinin ne kadar oldugunu sorar Dilenci de sekiz dolar dek oldugunu söyler Bunun üstüne sair, dilencinin boynuna asili tabelayi zıt çevirerek birseyler yazar 'Simdi buraya senin kazancini arttiracak birseyler karaladim Bir hafta sonra yanina geldigimde bana sonucu söylersin' der ve oradan ayrilir Sair, bir hafta sonra dilencinin yanina ugrayip kendini tanitinca dilenci Bayim size ne kadar tesekkür etsem azdir Bir haftada kazancim ikiye katlandi Çok merak ediyorum tabelaya neler yazdiniz?' Bunu üzerine sair gülümser ve: Tabelada ' Dogustan körüm, yardim edin ' yaziyordu Bense 'Bahar gelecek, lakin ben yine göremeyecegim diye yazdim ' der Manâlı olan, anlatilmak istenen seyi en iyi sekilde açıklamak olduguna kadar Her seyin daha iyi anlatilabilecegi bir yol vardir Yeter ama onu bulmaya, uygulamaya ve ufkumuzu bu dogrultuda genisletmeye ugrasalim  

Üst Alt