Son Konu

Sevgiliye Yazılacak Doğum Gunu Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevgiliye Yazılacak Kısa Doğum Gunu Sozleri

Sevgiliye Doğum gununde yazılacak soylenecek en guzel sozler arasından sizler icin en guzlelerini bir araya getirmeye calıştık Sevgilinize Doğum Gununde bu guzel sozler ile ona olan sevginizi anlatmanız daha kolay olacaktırİşte En Guzel Sevgiliye Yazılacak Doğum Gunu Sozleri

imagessevgiliyeyazilacakdogumgunusozleri5ad92b0b5914e

Butun Hayallerin, Butun Umutlarınla Birlik olsun, Dileklerin, Duaların kabul olsun, Doğum gunun Kutlu Olsun Sevgilim

Dunyada essiz bir guzellik varsa o da kalbindedir Hayatinin bundan sonrası kalbinin guzelliği gibi gecsin İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Sesim guzel olmadığı icin sana bir doğum gunu şarkısı soyleyemiyorum Bu yuzdendir ki boyle kısa bir mesaj cekiyorum Mutlu yıllar Sevgilim iyiki doğdun

Bugun seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes icin cok onemli Doğum gununde ve her zaman her şeyin en mukemmelinin senin olması dileğiyle Seni seviyorum

Hatıralara değer bicemem, fakat bunlara bir parca guzel hatıra daha ekleyebilirim Mutlu yıllar aşkım

Bugun benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi secen insanı kutlamam gerek Bana olan aşkın ve sabrın icin teşekkurler Hayatımda sen olduğun icin cok şanslıyım

Hayatımın parcası olduğun icin cok mutluyum İyiki Doğdun Sevgilim

Sana hissettiklerimi anlatabilmem icin kelimeler yetersiz Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar!

Sen benim gunışığımsın Doğum Gunun Kutlu Olsun Aşkım

Seni bu dunyadaki hic bir şey ile değişemem Seni cok seviyorum

Seni sevdiğim gibi buyuk ihtimalle başkasını sevemem Sen benim hayatımsın ve sensiz bir hayat duşunemiyorum bileDoğum Gunun Kutlu Olsun Sevgilim

Sen dunyadaki en iyi erkek arkadaşsın Seni bulduğum icin cok mutluyum Senden daha değerli birini bulacağımı zannetmiyorum Seni seviyorumDoğum Gunun Kutlu Olsun Aşkım

Sen omrumde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın Sen Bulduğuma hala inanamadığımsın Sen gulucuklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Gunun Kutlu Olsun Sevgilim

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mukemmelini verirmiş Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi İyiki doğdun iyiki benimlesin Herşeyimm Seni cok seviyorum BİTANEM

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en guzelini yasar, basari merenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yuzun hep guler, neşeni hic yitirmezsin Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle Doğum gunun kutlu olsun!Aşkım!!

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik olum kadar acı, sen nefes kadar onemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem

Canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni olumune seviyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inş bundan sonraki doğum gunlerini beraber geciririz

Sesim guzel olmadığı icin sana bir doğumgunu şarkısı soyleyemiyorum Bu yuzdendir ki boyle kısa bir mesaj cekiyorum Mutlu yıllar Aşkım

Yaşanacak guzellikler gozlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, Doğum gunun Kutlu Olsun Canım

Üst Alt