Son Konu

Günaydın mesajları

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Günaydın mesajları
http:forumbilgilihocamcomforumimagesgunaydinmesajlari20195ad0cc8aef4d4
Gönlü sevgi dolu dostlara Dostluğu arkadaş gibi bilenlere Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara Gönül dolusu günaydınlar

Yıkılmaz dağların sarsılmaz taşlarıyız, yüreğimizde sevda yazar alnımızda bela, biz delice sevmesini biliriz, ama sevdiklerimizi unutmayı ASLA, günaydın arkadaşım

Hayır dileyelim mevladan, günümüz uzaktan olsun beladan, uğurlu ve hoş sabahlar

Arkadaşlar telefonunuza sıcak bir günaydın mesajıbırakıyorum, yudum yudum için, iyi kazanç, ihtiyacı olan varsa da alsın

Günaydın uykucu şirinim benim, uyan da bu yeni güne birlikte günaydın diyelim

Günaydın, zifiri karanlık geceyi aydınlık güne çeviren rabbim sizlerin sıkıntılarını da feraha çıkarması dileği ile uğurlu bol kazançlı günler

Sevgi mutluluk sıhhat rahat gibi tüm güzellikler bir gölge misali defalarca arkasında olsun, dostluğumuz sonsuz olsun, günaydın

Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzel sabahlar sizlerin olsun

Gününüz aydınlatılmış gönlünüz nurlu olsun Herkese bahtı açık sabahlar ve günaydınlar

Günaydın, hoş günler arkadaşlar, ? Yaşam sevdiklerimizle var olduğumuz kadardır

Sabahleyin seheriyle gününüz aydınlandığı gibi gönlünüzde aydınlık olsun duacınız olsun, şanslı sabahlar olsun

Can dostum mutluluklar düşlediğin gibi, sevgilerin özlediğin gibi, geleceğin hayal ettiğin gibi olsun, günün okumuş olsun

Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi Cumanız kutsal, olsun, hayırlı sabahlar

Günaydın, sabahı aydınlatan, daima doğru yolu gösteren kıymetli dostum

Yüzünüzden tebessüm, kalbinizden umut yetkisiz olmasın, gününüz açık fikirli mutluluğunuz daim olsun

Özleyiş yalvarış gibidir Sevgisiz yaşamak vefat etmek gibidir Her nerede olursa olsun Sizin gibi dostlarımın oldugunu anlamak benim için yaşayış gibidir Günaydın can dostum

Günaydın, ağaran gün, günaydın mutluluk, günaydın bitmeyen keder, selamlama tarladaki emek, sofrada aş Selam arkadaş, selam arkadaş

Günaydın sokakta gözlerini açan çocuklar, bir parça ekmek için savaşan millet, elleri hamur kokan analar, size de günaydınlar…

Ne yapayım bu sabahleyin ta güne fakir uyandım! Ve sana, tatlı bir gülümseme, kuytu sevgiden başka bir şey sunamadım

Yeni doğan güneşle başlayan bu güne günaydın, mahmur gözlerle etrafa bakan bakışlara günaydın, soğuk anında ılık alınan nefesle yaşama günaydın…

Günaydın uyumayan duvar diplerim, gönderilmemiş mektuplar, söylenmemiş şiirlerim ve unutkan dostlarım günaydın…

Hoş bir gün hayır duaları ile başlar… Bahtı Açık ve mutlu sabahlarınız olsun…

Cama vuran damlalar günaydın, günaydın kumrular, ekmek kırıntıları, akşamdan kalma başım kadehteki son kalan şarkı ve aynadaki bezginlik savaşçım…

Günaydın sevdiğim, günaydın gülüm Uykuda olsan da, günaydın uyumuyorsan da, günaydın…

Günaydın tamamlanmamış rüyam gidip gelmeyenlerim, beklediklerim günaydın çalmayan telefonum hüzne tutsak kalemim suya yazdığım umutlar ve bir acının kızgın koru günaydın…

Bu gün yeni bir gün… Bahtı Açık ve mutlu sabaha uyanın… Uykucular…

Günaydın çocukluğum! Mavi önlüklü, saf olduğum çağım gülümsediğim ota, kuşa güvendiğim cana, dosta ve her şeyi pembe gördüğüm gözüm…

Allah’ın, rahmeti, bereketi üzerinize olsun, evinizde refah, yüzünüzden gülüş eksik olmasın Bahtı Açık sabahlar…

Allahü Teâlâ’nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin şanslı sabahlar *

Üst Alt