Son Konu

Aşk insanı degişdirir mi?yahut...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar ya sıze birini izah etmek istiyorumbi kere yazmisdim ama konu simdi baskaşimdi üniverste ortamından konuşmak istiyorumşimdi günümüzde o onunla çıkıyor bu başkasıyla etrafım böyle fakat ben böylece degılım yanı istesemde olamıyorumtamam modern bir hayatda yaşıyoruz lakin bu konularda ben böyle düşünmüyorumbirini seviceksen olumune seviceksinbuyuk bi aşk olcak diye düşünüyorumtamam okulda felan çoçukça şeyler olabilir ama bundan böyle ünıvesitede okuyoruz yani böyle cıddı olamayan konularla ilglilenmek istemiyorumşımdı size birini anlatıcamşimdi biriyle tanışmasan bile uzakta davranışlarından nasıl biri oldugu anlaşılıyorşımdı bu 2021 yaşlarında felan tam bilemiyorumgördügüm kadarıyla cıddı birisi degıldi keza de hiçböyle ona bakar çapkınçapkın daha sonra başkasına sataşırve yakışıklı oldugu için bir çok yarım akıllı kızlar bununla tanışırlakin bana bakmaga başlayınca benımle de tanışmak ıstedigini anlamıştımben onu görür görmez yüzümü çeviyodum hiç lakin hiç tanışmak istemedimbu şaşırdı nasıl yani benımle tanışmak istemezbenım önemli birisi oldugumu düşünmemışdı fakat anladışımdı en önemlısı şu kı bu kişinin yüzünden bunları okuya bılıyordum—gencım daha ıstedigimi yaparım kızlar felanonu hiç begenmemişdımciddiyetten öyle uzaktıLAKINyalnız benı görür görmez önemli olmaga başlamışdıbende degisdigini sandim ama meger oysa aynı tipmiş degişmemiş yalnızca beni görunce öyleymişşımdı biz tanışmasakta birbirimize fazla sinir oluyordukben o ona buna sataşıp daha sonra yüzüme malmülk bakmasına sinir oluyordum O da ben ona bir bakıp daha sonra yüzümü çevirdigime asap oluyordufakat çok şükür ki anladı neden bakmadıgımışımdı en Önemlısı FAKAT en önemlisi çooooook degişdı birdenbire 34 ay felan geçtı ve o harika deyışdısankı istemeden çok kötü aşık olmuşduyüzü defalarca acıklı sıgar icerdi sankı ben onu sinirlendiriyordum o da acı çekmeye başladıpek önemli oldusankı içinden bunlar geçiyordu –Allah kahretsın ben nasıl aşık olurum—bu olamazfakat olmuşdugözleri her zaman beni arıyordu ben yanında bile geçınce anında kendini kaybedıyorduçoçuk gibi olmuşduböyle hiç bir şeyden utanmayan o kadar çekingen oldusankı çocugu nezaket ettımsanki bizde nefretten ask dogdubeni görünce benim sinir oldugumu bildigi için örneğin yanında onunla konuşan kızdan kaçmaga başladıbenden korkuyorduve bende o çook ama çook degısdigini için kesin etmeye çalıştım gözlerle felan o da anlıyordu sankı daima yalnız gözlerime bakar çünkilakin ne tanışmıyor hala yaz bitti 2 sınfa başladık hala beni görür görmez şok oluyorhemen kendini kaybedıyorama gormek icin de çaba gostermiyoranlamadim yanisizce niçin boyle?belkı cıddıyetten korkuyorbelki daha sonra aklı başına gelir belkıde beni ızliyoduraklında sorular vardır belkı acaba onu sevıyorummu?lakin o bellı edıyor pekı ben nasıl bellı edıcem ya?

Üst Alt